O NAS

Zapraszamy do przeczytania krótkiej lektury, która przybliży Państwu sylwetkę Naszej firmy.

Jesteśmy firmą działająca w branży rozrywkowej a filarem Naszej działalności jest wynajem urządzeń rozrywkowych typu dmuchańce. Jest to grupa bardzo szeroka do której zaliczają się nie tylko charakterystyczne zjeżdżalnie ale również wszelkiego rodzaju place zabaw, zamki dmuchane, tory przeszkód itd. Oferujemy Państwu także takie urządzenia rekreacyjne jak eurobungee, kule wodne oraz coś ciekawego typowo dla dorosłych – kasyno.
Ta bogata oferta, którą dysponujemy pozwala Nam na zaopatrzenie imprez o różnej charakterystyce.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej tematyce, które pozwala Nam udzielić  Państwu wszelkiej pomocy przy wyborze odpowiedniego sprzętu w zależności od rodzaju imprezy.

Bardzo szanujemy sobie współpracę z każdym kontrahentem a największą satysfakcją dla Nas jest pełne zadowolenie Klientów.

Dmuchańce
Rywalizacja/Integracja
Animacje

Naszą ofertę w łatwy sposób można zaprezentować dzieląc ja graficznie na trzy podstawowe działy w zależności od tego na jakim charakterze imprezy Państwu zależy. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby w scenariuszu imprezy znalazły się wszystkie wymienione działy.

Dmuchańce

 to tematyka bez której trudno w dzisiejszy czasach wyobrazić sobie niezapomnianą imprezę szczególnie gdy gośćmi są także dzieci. Posiadamy szeroki wybór urządzeń rozrywkowych typu „Dmuchańce” dla każdego uczestnika imprezy od najmłodszych do tych najbardziej wymagających a więc dorosłych.

Rywalizacja / Integracja

Rywalizacja / Integracja, ten dział zawiera ofertę obejmującą urządzenia oraz atrakcje, które urozmaicą każdą imprezę firmową, integracyjną, rodzinną typu Family Day właśnie w atrakcje zapewniające zdrową rywalizację, której zwieńczeniem jest gwarantowany uśmiech każdego z uczestników.

Animacje

 to bardzo szeroki dział atrakcji przeznaczony dla dzieci oraz całych rodzin. Oferta może być w dowolny sposób konfigurowana w zależności od charakteru imprezy, zaczynając od wszystkim dobrze znanego malowania twarzy poprzez gry, konkursy a nawet zmywalne tatuaże. Tu jesteśmy w stanie całkowicie dopasować się do Państwa oczekiwań, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Wszystkie urządzenia, które mamy w swojej ofercie posiadają wymagane dokumenty, certyfikaty oraz aktualne atesty dopuszczające je do użytku. A prowadzona przez Nas działalność posiada niezbędne przy tego typu działalności ubezpieczenie OC.

zapraszamy do kontaktu

         

 791 049 123
Piotr Lenża

piolen@piolen.pl

 531 033 833
Dominika Lenża