Od wielu lat nieodłącznym elementem różnego rodzaju imprez plenerowych, eventów firmowych festynów rodzinnych, dni miast są urządzenia rozrywkowe popularnie nazywane Dmuchańcami. Nic dziwnego, gdyż ciężko sobie wyobrazić planowanie wydarzenia bez znaku rozpoznawczego jakim są właśnie Dmuchańce.

Dmuchańce atrakcje

Dzieci doskonale znają dmuchane atrakcje i dzięki ogromnym pokładom niekończącej się energii świetnie potrafią z nich korzystać oczywiście pod czujnym okiem przeszkolonej w tym celu obsługi.

wynajem dmuchanców śląsk

W chwili obecnej technologie dały olbrzymie możliwości rozwojowe firm zajmujących się usługami związanymi z obsługą imprez w zakresie rozrywkowym. Urządzenia dostępne na rynku to ogromna baza atrakcji na każdą okazję. Zaczynając od zjeżdżalni dmuchanych, zamków dmuchanych, miękkich górek do skakania a więc tych dmuchańców, które są standardowym sprzętem na imprezach plenerowych gdzie uczestnikami są dzieci aż po urządzenia rywalizacyjno-rozrywkowe przewidziane zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Dmuchany tor przeszkód

Przykładowo wyróżnić można tutaj niewątpliwie dmuchane tory przeszkód bądź byka rodeo czyli urządzenia cieszące się ogromną popularnością wśród organizatorów imprez jak i ich gości. Różnego rodzaju zawody pucharowe gdzie podstawowym elementem jest dmuchany tor przeszkód świetnie motywują do zabawy wszystkich uczestników imprezy niezależnie od ich wieku. Każdą imprezę warto urozmaicić również o animacje dla dzieci. Firmy specjalizujące się w tematyce eventów posiadają również ciekawą ofertę kompleksowych animacji w różnej tematyce czy to cyrkowej czy np. pirackiej.

dmuchana zjeżdzalnia wynajem

Atutem tak przygotowanych animacji jest ich wyrazistość co z pewnością wyróżnia je od standardowych animacji, które w głównej mierze opierają się na malowaniu twarzy. Organizacja imprezy to wbrew pozorom niełatwe zadanie, wymaga bowiem od obu stron zarówno od organizatora jak i firmy wynajmującej dmuchańce sporego wysiłku a szczegółów mających wpływ na udaną imprezę jest dość sporo.

Postaramy się zatem pomóc Państwu w tematyce dobrze Nam znanej a więc związanej z zapewnieniem strefy rozrywkowej. Przy wyborze odpowiedniej firmy udostępniającej „Dmuchańce” warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii aby mieć pewność, że usługa zostanie wykonana we właściwy sposób i na odpowiednim poziomie.

Oferta Piolen

piolen logoProfesjonalną firmę, której głównym punktem działalności jest wynajem dmuchańców wyróżnia nie tylko jej bogata oferta ale także a może przede wszystkim jakość zawierających się w niej urządzeń. Sprzęt rozrywkowy przeznaczony do zabaw czy rywalizacji powinien cechować się sprawdzoną jakością materiału, być czysty i zadbany oraz posiadać odpowiednie dokumenty dopuszczające go do ruchu.

W tym miejscu warto nadmienić, że każde urządzenie rozrywkowe wymaga corocznych przeglądów technicznych, które mogą wykonywać tylko firmy specjalizujące się w tej tematyce. To właśnie rzeczoznawcy po wykonaniu i na podstawie szczegółowych oględzin urządzenia wydają decyzję o jego dopuszczeniu do użytku na kolejny rok czego potwierdzeniem jest odpowiedni dokument.

Podejście do klienta

Innym czynnikiem na jaki można zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej firmy świadczącej usługi jest także podejście do klienta. Każda szanująca się firma powinna być do Państwa dyspozycji w każdej sprawie związanej z wykonaniem usługi a także fachowego doradztwa w zakresie wyboru odpowiednich urządzeń na konkretną imprezę.

Jeśli jest taka konieczność i sytuacja organizacyjna imprezy tego wymaga staramy się również w miarę możliwości umawiać z organizatorami w miejscu imprezy w celu przedyskutowania najważniejszych kwestii bezpośrednio na miejscu wydarzenia.

dmuchańce wynajem BAJKOWE POSTACIE

Taki bezpośredni kontakt naprawdę dużo ułatwia i niejednokrotnie wyjaśnia wiele kwestii związanych z wykonaniem usługi przez co w dużej mierze eliminuje możliwość wystąpienia nieporozumień, które mogłyby się pojawić w dniu imprezy. Mamy nadzieję, że powyższy artykuł nieco przybliżył Państwu ogólne informacje dotyczące działalności dmuchańców w branży eventowej.