Już dzisiaj Dzień Dziecka. Symboliczne święto, którego nie może doczekać się każde dziecko. Na ten jeden dzień w roku z niecierpliwością podobnie jak na inne uroczystości chociażby urodziny czekają wszystkie dzieci … bo wszyscy lubimy prezenty i niespodzianki.

Cudowny dzień, który należy do każdego z Nas zarówno dzieci jak i dorosłych, ale wiadomo, że największymi beneficjentami tego święta są Nasze najmniejsze pociechy.

Z okazji Dnia Dziecka często organizowane są specjalnie dla Was różnego rodzaju imprezy plenerowe bezpośrednio z Naszym udziałem. Tak też było rok temu. Dokładnie w zeszłym roku o tej porze wspólnie świętowaliśmy Dzień Dziecka z którego pozostały Nam miłe wspomnienia uwidocznione na zdjęciach.

Niestety w tym roku celebrowanie tego święta ze względu na obecną sytuację ma pewne ograniczenia i nie może odbyć się przy współudziale Waszych ulubionych dmuchańców dlatego chcieliśmy życzyć Wam wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i uśmiechu na twarzach oraz mnóstwa niespodzianek w tym radosnym dniu.